Παίκτες από Νότια Ευρώπη-Shortlist: UpD (29/11/2013)

Παίχτες για όλες τις θέσεις στο ελληνικό Football Manager 2014...
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Απαγορεύονται ρητά από κάθε μέλος:

1. Γραφή Greeklish και κεφαλαίων χαρακτήρων
2. Χρήση ξένης γλώσσας
3. Διαφημίσεις άλλων site χωρίς την απαραίτητη εξουσιοδότηση
4. Υβριστικό, θρησκευτικό και πολιτικό περιεχόμενο
5. Ανάρτηση μη εξουσιοδοτημένου υλικού στις λήψεις
6. To σπαμάρισμα και το τρολάρισμα θα τιμωρούνται αυστηρά

Παίκτες από Νότια Ευρώπη-Shortlist: UpD (29/11/2013)

Δημοσίευσηαπό Pyrforos την Τρί Νοέμ 26, 2013 9:41 pm

Σε αυτό το θέμα θα ανεβάσω shortlist με παίκτες από Νότια Ευρώπη, ανεξαρτήτως εθνικότητας, οπότε σχόλια του τύπου ''Αυτός είναι Γερμανός/Γκανέζος/Αμερικάνος γιατί τον έβαλες στη shortlist'' θα τα θεωρώ απλά άκυρα. Από τη στιγμή που κάποιος παίκτης παίζει σε ομάδα της Νότιας Ευρώπης θα μπαίνει σε shortlist. Συγγνώμη αν ακούγεται ''κάπως'', έτσι όπως το λέω αλλά ξεκαθαρίζω από την αρχή τα πράγματα για να μην υπάρχουν μπερδέματα. παππους

Οι παίκτες θα μπουν ξεχωριστά σε shortlist ανάλογα τη θέση τους. Τερματοφύλακες, Αμυντικοί κλπ. Επίσης έχω σκοπό να χρησιμοποιήσω την ιστορία μου (χρονιά 2018 τη στιγμή που το γράφω αυτό) για να σας δείξω πως εξελίσσονται νεαροί παίκτες που τυχόν σας ενδιαφέρουν με τη προυπόθεση να τους βρω καθώς όπως καταλαβαίνετε άλλα πρωταθλήματα ανοικτά στο ένα save άλλο στο άλλο. Απλά πείτε μου το όνομα του παίκτη που σαν ενδιαφέρει, τη θέση, την ομάδα του και αν τους βρω θα τους ποστάρω.

Οι πρώτες shortlist θα είναι έτοιμες μέχρι τη Παρασκευή το αργότερο και θα προσπαθώ να τις ανανεώνω όσο πιο συχνά μπορώ. Μπορείτε ελεύθερα και εσείς να ποστάρετε παίκτες από Νότια Ευρώπη και αν το κάνετε φροντίστε να έχει και φωτογραφία του παίκτη στο παιχνίδι.
Τελευταία επεξεργασία από Pyrforos και Παρ Νοέμ 29, 2013 9:54 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
Pyrforos
Global Moderator

Preferred Formation: 4-1-2-2-1

Re: Παίκτες από Νότια Ευρώπη-Shortlist (W.I.P.)

Δημοσίευσηαπό Pyrforos την Τρί Νοέμ 26, 2013 9:44 pm

ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΕΣ

ΑΜΥΝΤΙΚΟΙ

ΜΕΣΟΙ

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΙ

Οι παίκτες θα μπουν σε 4 κατηγορίες μόνο. Δε θα κάνω ξεχωριστά wing back ή DM π.χ.

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Pyrforos
Global Moderator

Re: Παίκτες από Νότια Ευρώπη-Shortlist (W.I.P.)

Δημοσίευσηαπό Pyrforos την Παρ Νοέμ 29, 2013 9:54 pm

Τα πρώτα link ''ανέβηκαν'' σε και μπορείτε να τα κατεβάσετε. 188 παίκτες (αν θυμάμαι καλά ) για αρχή, κυρίως από Ιταλία αλλά στο μελλόν και καθώς οι shortlist θα ανανεώνονται και θα μεγαλώνουν αυτό ενδέχεται να αλλάξει.

Για να τις περάσετε θα πάτε στο Τοπικός Δίσκος (C:)/χρήστες(users)/*το όνομα χρήστη σας */τα έγγραφά μου/Sports Interactive/Football Manager 2014/shortlists (αν δεν υπάρχει ο φάκελος δημιουργήστε τον εσείς). Τότε κάντε εξαγωγή τις shortlist από τα rar αρχεία που κατεβάσατε στο φάκελο shortlists και είστε έτοιμοι.

Για να τις χρησιμοποιήσετε μέσα στο παιχνίδι θα πάτε στο βελάκι δίπλα από το όνομα του προπονητή σας και θα πατήσετε την επιλογή shortlists. Θα μεταβείτε τότε στη καρτέλα των shortlisted παικτών. Στα δεξιά υπάρχει μία επιλογή που γράφει shortlist. Θα πατήσετε εκεί και θα επιλέξετε από το μικρό μενού που θα σας βγάλει την επιλογή import shortlist. Μπορεί να χρειαστεί να ''φτιάξετε μόνοι σας το ''μονοπάτι'' ώστε να βρει το παιχνίδι τις shortlist. Σε αυτή τη περίπτωση απλά κάντε την ίδια διαδικασία που κάνατε ώστε να βάλετε τις shortlist στο σωστό φάκελο. Όταν τις βρείτε επιλέξτε τη shortlist ου θέλετε,πατήστε Select και είστε έτοιμοι.

*κοιτάξτε την εικόνα στο spoiler αν σας μπέρδεψα ώστε να προσανατολιστείτε*

Spoiler:

Αν υπάρξει πρόβλημα με τα link παρακαλώ ενημερώστε με. Επίσης αν για κάποιο λόγο έχετε πρόβλημα με τα rar αρχεία πείτε μου να ανεβάσω τις shortlist χωρίς να τις βάλω σε rar.

Σημείωση: Υπάρχουν αρκετοί παίκτες που ενώ τους έχω βάλει στη λίστα των ''μέσων'' μπορούν να παίξουν και σαν επιθετικοί (ST). Δεν τους έβαλα εκεί καθώς πήγα με βάση τις φυσικές θέσεις των παικτών. Φυσικά αν βρεθεί κάποιο λάθος στη πορεία είτε από εμένα είτε από εσάς, θα διορθωθεί.
Άβαταρ μέλους
Pyrforos
Global Moderator

Επιστροφή στο Παίχτες 2014

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης